İstanbul Espresso Makinası Servisi

İstanbul espresso makinası servisi olarak istanbul geneline. ESPRESSO kahve makinesi tamir bakım servis hizmeti sağlıyoruz. İstanbul’ geneline servis verdiğimiz. ESPRESSO makinalarının tamiri konusunda yapılan tüm işlemlerde 6 ay parça ve işçilik garantili hizmet sağlıyoruz. Ayrıca ESPRESSO makinelerinin tüm yedek parçalarının teminini sağlıyoruz.

Espresso Makinası Servisi

Espresso makinası servisi olarak profesyonel amaca hizmet eden ve arızalı ESPRESSO kahve makinelerinin marka model farkı gözetmeden tüm arızalarını gideriyoruz. Teknik servis olarak ESPRESSO makinelerinin su kaçırma problemleri su almama arızaları kaşık kısmından su kaçırma sigorta attırma kafa kısmından su gelmeme ESPRESSO makinesinin kireçten tıkanma gibi tüm arızalarında Teknik servis hizmeti sağlıyoruz.

Espresso Makinası Tamiri

Espresso makinası tamiri firmamız profesyonel espresso kahve makinelerine uzman teknisyenlerden oluşan kadro ile hizmet vermektedir. 30 yılı aşkın bir süredir otomatik ve yarı otomatik espresso kahve makinelerinde uzmanlaşan firmamız tüm bilgi birikimi ile size hizmet vermekten mutluluk duyar. İstanbul’un tamamına espresso makinası tamiri için servisi bulunan firmamız espresso kahve makinelerinin yedek parça tedarik hizmetini sağlamaktadır.

Espresso Makinası Tamir Bakım Hizmetleri

İstanbul Espresso Makinası Servisi ; Hizmet verdiğimiz markalardan örnekler firmamız 30 yıllık tecrubesi ile bir çok espresso kahve makinesinin tamiri konusunda uzmanlaşmıştır. Bu süre zarfında hemen hemen her marka espresso kahve makinesinin tamirini yapan teknik servisimiz

Sab espresso makinası tamiri, Saeco espresso makinası tamiri, La pavoni espresso makinası, Brasilia espresso makinası, La cimbali espresso makinası, Expobar espresso makinası, Astoria espresso makinası, Faema espresso makinası, Rancilio espresso makinası, Casadio dieci espresso makinası, Gaggia espresso makinası, Melitta espresso makinası, La san marco espresso makinası, La marzocco espresso makinası gibi espresso kahve makinası tüm modelleri ile çalışmıştır.

Rancilio Espresso Makinası Yetkili Servisi

Firmamız uzun yıllar Nuova simonelli espresso kahve makinesinin Türkiye yetkili servisi olarak hizmet vermişti. Fakat 2017 yılında Nuova simonelli espresso kahve makinelerinin yetkili servisliğini bırakma kararı alan firmamız. Yoluna Rancilio espresso kahve makinelerinin Türkiye yetkili servisi olarak devam etme kararı almıştır.

Fakat Nuova simonelli espresso kahve makinelerinin özel servisi olarak hizmetlerine devam etmektedir. Rancilio espresso makinası Türkiye yetkili bayisi olan www.promes.com.tr den rancilio marka tüm espresso kahve makinelerinin modelleri için iletişim sayfasından ulaşıp ürünlerimizi İstanbul Kasımpaşa mağazamızda görebilirsiniz. Arızalı Rancilio espresso kahve makineleriniz için yetkili servis hizmeti veren firmamızdan servis talebi alabilirsiniz

25Şubat
2018
 • 13
 • 12

12 Comments

 1. Trackback: İstanbul Espresso Makinası Servisi
 2. by rıza aktaş Şubat 27, 2018 12:54 pm

  Rancilio espresso makinemiz su almıyor yerimiz Sancaktepe merkezde buraya servisiniz varmı?

  • by murat Şubat 28, 2018 11:39 am

   Rancilio espresso makinası tamiri için istanbul geneline servisimiz vardır

 3. by Ali selen Mart 13, 2018 11:04 pm

  Merhaba arızalı lavazza espresso makinası var şu kaçağı yapıyor tamir ediyor musunuz?

  • by murat Mart 14, 2018 1:23 pm

   Lavazza espresso makinası tamiri yapıyoruz espresso makinasının bize gelmesi gerekiyor

 4. Trackback: Espresso Makinası Servisi
 5. Trackback: İstanbul Espresso Makinası Servisi | Espresso Makinası Servisi
 6. Trackback: La Pavoni Kahve Makinası Tamiri
 7. by hassimit evi Mart 12, 2019 8:21 am

  silivriye servisiniz varmı?

  • by Espresso Teknik Mart 12, 2019 11:58 am

   espresso makinası servisi olarak silivriye teknik servisimiz vardır

 8. by flavor festival(kadıköy) Mart 13, 2019 11:40 am

  BU İŞİ HAKKINI VEREREK YAPIYORSUNUZ ÇOK MEMNUNUZ TEŞEKKÜRLER

  • by Espresso Teknik Mart 16, 2019 1:46 pm

   Yorumunuz için teşekkür eder tekrar çalışmayı dileriz

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Abone ol

Haftalık bülten

tr_TRTurkish